Відбулася 26 сесія селищної ради

Дата: 27.06.2018 13:20

Фото без опису

26 червня  в Головненському будинку культури відбулося двадцять шосте  пленарне засідання Головненської селищної ради сьомого скликання. На сесії були присутні  крім депутатів , директори Головненської, Яснівської ЗОШ, Нудиженського НВК Задерей Валентина,  Солодуха Сергій, Пичоха Олександр , представники профспілок шкіл Скопюк Микола, Рябчун Володимир.

На розгляд депутатів було винесено питання про  прийняття майна із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району у спільну власність територіальних громад селища,сіл Головненської селищної ради ( майнові комплекси Головненської , Яснівської, Масловецької, Заболоттівської, Крушинецької ЗОШ та Нудиженського НВК).

Особливо дискусійним був пункт 2 порядку денного сесії   про прийняття Головненської ЗОШ І-ІІІ ст.. у спільну власність територіальної громади  Головненської селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста району  , зміну назви   даного закладу на  «Головненський ліцей Головненської селищної ради», затвердження статуту ліцею, підтвердження  повноважень директора закладу Задерей Валентини Антонівни.  Найбільш тривалим виявилося обговорення і затвердження статуту , зокрема пункти щодо  прийняття на роботу  директора, працівників ліцею.

Депутати  також дали згоду на прийняття в комунальну власність  Нудиженського НВК  , затвердили статут НВК в новій редакції, підтвердили повноваження директора закладу Пичохи Олександра Гнатовича на період дії існуючого контракту.

Також розглянули ряд земельних питань.